KKK – korduma kippuvad küsimused

Siit leiad vastused mitmetele korduma kippuvatele küsimustele.

ÜLDISED KÜSIMUSED

Keda ootame liituma?

Kõneravi.ee ootab liituma nii spetsialiste (logopeedid, eripedagoogid, õpetajad jne) kui tavakasutajaid (õpilased, lapsevanemad, patsiendid jne). Detailsem info, kellele ja milleks on keskkond sobiv, on leitav SIIT.

Kuidas alustada keskkonna kasutamisega?

Tavakasutaja saab alustada 14-päevase TASUTA proovikontoga, et uurida lähemalt kõneravi.ee keskkonda. Prooviperioodi möödudes saab kasutajakontot pikendada, valides sobiva paketi siit: https://koneravi.ee/#hinnakiri.

Kuidas liituda?

Liitumisel vali sobiv pakett siit: https://koneravi.ee/#hinnakiri ja tasu valitud paketi eest mugavalt, kasutades pangalinki. Spetsialisti ja asutuse konto loomiseks saada e-kiri aadressile info@koneravi.ee ja võtame esimesel võimalusel ühendust.

Registreerusin, kuid ei ole saanud kinnitusmeili

Kui kinnituskiri pole 10 minuti jooksul tulnud, siis kontrolli üle rämpsposti kaust. Kui ka seal ei ole, siis kirjuta info@koneravi.ee ning vaatame konto staatuse üle.

Tellisin koodi meeldetuletuse, aga seda pole tulnud

Kui kood ei ole postkasti 10 minuti jooksul tulnud, siis kontrolli üle rämpsposti kaust. Kui ka seal ei ole, siis kirjuta info@koneravi.ee ning saadame sulle koodi.

Ma ei saa oma kontole sisse

Kui oled tavakasutaja, siis kontrolli, et sisestad neljatähelise kood õigesti. Kindlasti pööra tähelepanu tähtede järjestusele koodis. Kui endiselt ei õnnestu, siis vajuta “Unustasin koodi” ja kontrolli oma postkasti. 

Kui oled spetsialist, siis kontrolli, kas kasutad õiget e-posti aadressi ning sisestad parooli õigesti. Kui endiselt ei õnnestu, siis vajuta “Forgot password” ja kontrolli oma postkasti.

Kuidas ma saan oma konto ja sellega seotud andmed kustutada?

Selle jaoks saada kiri info@koneravi.ee

 

Kust ma leian keskkonna kasutusjuhendid?

Tavakasutaja kasutusjuhendid leiad siit:  https://koneravi.ee/patsiendijuhend/

Spetsialisti kasutusjuhendid leiad siit:  https://koneravi.ee/logopeedijuhend/

Milliseid harjutusi peaksin keskkonnast valima?

Harjutuste valik on suur ja lai ning nende valik sõltub erinevatest teguritest (vanus, probleem jms). Soovitame harjutuste valiku teha võimalusel koos spetsialistiga, kes annab soovitused sobivate ja vajalike harjutuste osas, millega saab iseseisvalt jätkata.

SIIT leiab üldisi soovitusi harjutuste valikuks eri vanuses lastele.

Kindlasti soovitame tutvuda ka tavakasutajale mõeldud kasutusjuhendiga: https://koneravi.ee/patsiendijuhend/

 

Kui tihti peaksin harjutama?

Harjutamise sagedus on individuaalne ning sõltub erinevatest teguritest. Soovitame harjutuste sageduse osas konsulteerida spetsialistiga, kes annab suunised ka iseseisva harjutussageduse osas.

Kas kõneravi.ee sobib ka keeleõppeks?

Jah, sobib. Kõneravi.ee sobib mitmekeelsetele peredele, eesti keele õppijatele ja välismaal elavatele eestlastele keeleõppeks.

KÜSIMUSED SPETSIALISTIDELT

Kas ma näen ka teiste spetsialistide patsiente?

Ei, igal spetsialistil on oma patsientide/klientide/õpilaste nimistu. Keskkonna funktsionaalsusega saab lähemalt tutvuda seda tutvustavas videos: https://vimeo.com/424452831.

 

Kas ja kuidas ma saan ise luua uusi harjutusi?

Uusi harjutusi saavad luua vaid spetsialisti kontoga kasutajad. Proovikonto ja tavakasutaja kontoga ei ole uute harjutuste loomine võimalik.  Harjutuste koostamise kohta leiab lisainfot sellest videost: https://vimeo.com/417725159

Kindlasti soovitame ka tutvuda spetsialisti kasutusjuhendiga: 

 https://koneravi.ee/logopeedijuhend/

 

KÜSIMUSED ASUTUSTELT

Miks eelistada lepingulist suhet?

Soovitame asutustel sõlmida lepingu, kuna nii pikeneb kasutajakonto automaatselt ja sellega seotud kulud on võimalik mugavalt järgnevaks eelarve perioodiks sisse arvestada. Leping sätestab kohustused ja õigused mõlemale osapoolele.

  • Võimalik juba eelnevalt eelarvesse arvestada. 
  • Mõlema osapoole kohustused ja õigused selgelt lahti kirjeldatud.
  • Pidev aktiivne kasutuslitsents.

Tahan oma asutuses keskkonna kasutusele võtta – mis edasi?

Võta meiega ühendust e-kirja teel info@koneravi.ee, kirjuta oma soovidest ja too välja liituvate spetsialistide arv, et saaksime teha pakkumise vastavalt asutuse vajadustele ja soovidele. 

Tahan lisaks olemasolevatele spetsialistidele veel teisigi juurde liita, aga see ületab praeguses paketis sisalduvate spetsialistide arvu limiidi.

Pole probleemi! Kirjuta info@koneravi.ee mitu mitu spetsialisti olemasolevatele juurde soovid liita ja teeme uue hinnapakkumise.

Kui sa siiski ei leidnud vastust oma küsimusele, siis saada see aadressile info@koneravi.ee ja vastame sulle esimesel võimalusel.