Küpsiste kasutamise tingimused

 1. Mõisted

“Küpsis” – tekstifail, mille salvestame sinu seadme (nt arvuti, mobiiltelefoni, tahvelarvuti) veebilehitsejasse siis, kui külastad KÕNERAVI.EE veebilehte (edaspidi Veebileht). Kasutame küpsiseid üksnes selleks, et KÕNERAVI.EE veebileht ja teenused toimiksid paremini ja tõhusamalt.

2. Küpsiste kasutamine

Veebilehel kasutatavate küpsiste eesmärk on:

  • Veebilehe toimimise tagamine Sinu ootustele vastavalt;
  • ühe sessiooni jooksul mitu korda sisselogimise vajaduse vältimine;
  • Sinu seadistuste mäetamine, parandades nii kasutuskogemust;
  • Veebilehe kiiruse ja turvalisuse parandamine;
  • Veebilehe sisu hõlpsam jagamine sotsiaalmeedias;
  • lehte isikustamine sisselogimisel, samuti info hõlpsamini leitavaks tegemine;
  • Veebilehe paranduste ja arenduste planeerimine;
  • pakkumiste ja turunduslike teadete sinu vajadustele sobivamaks muutmine.

3. Kasutusel olevad küpsised

Veebileht võib Kasutaja või Külastaja seadmesse paigaldada alljärgnevaid küpsiseid:

3.1 Hädavajalikud küpsised

Võimaldab kasutada Veebilehe funktsioone ja mäletada vormidesse sisestatud teavet ka siis, kui kasutaja liigub sessiooni ajal muudel Veebilehe alamlehtedel. Ilma selliste küpsisteta pole osad Veebilehe teenused võimalikud. Rangelt vajalikud küpsised ei kogu turunduslikul eesmärgil teavet ega jäta meelde, milliseid lehti internetis vaadatakse.

3.2 Jõudlusküpsised

Jõudlusküpsised koguvad teavet Veebilehe kasutamise kohta ja nende abil saab parandada Veebilehe funktsionaalsust. Jõudlusküpsised näitavad, milliseid lehti külastati kõige sagedamini, milliste Veebilehe lehtedel tekkis kasutamisel probleeme jms. Jõudlusküpsised ei kogu teavet isiku kohta ja kogutud teave on anonüümne.

3.3 Funktsionaalsusküpsised

Funktsionaalsusküpsised mäletavad sinu valikuid ning pakuvad täiustatud ja isikustatud funktsioone. Sellised küpsised mäletavad tehtud muudatusi, aga ei salvesta tegevusi kolmandatel veebilehtedel.

3.4 Sihipärased küpsised

Sihipäraseid või reklaamiküpsiseid kasutatakse selleks, et edastada külastaja huvidega sobivaid reklaame ja piirata sama reklaami nägemise kordade arvu. Sedalaadi küpsiseid kasutatakse, et mõõta reklaamikampaania tõhusust ja jätta meelde, mida külastaja on Veebilehel vaadanud.

3.5 Kolmandate osapoolte küpsised

Kolmandad osapooled (näiteks Facebook ja Google) võivad kasutada oma küpsiseid või muid meetodeid, et koguda teavet meie Veebilehe sisu kohta, mida oled külastanud.

Kolmandad osapooled kasutavad kogutud teavet selleks, et pakkuda kasutusstatistika analüüse ja reklaame sind huvitavatel teemadel.

Cognuse OÜ/Kõneravi.ee ei pääse ligi ega kontrolli neid küpsiseid, mis pärinevad kolmandalt osapoolelt — nende küpsiste kasutamine kuulub vastava paigaldaja privaatsuspoliitika alla. Selleks saab Veebilehe külastaja eraldi tutvuda kõigi kolmandate poolte privaatsuspoliitikatega.

Facebooki küpsiste tingimustega saad tutvuda siin: https://www.facebook.com/policies/cookies/

Google’i küpsiste tingimustega saad tutvuda siin: https://www.google.com/policies/technologies/cookies/

4. Küpiste haldamine ja kustutamine

Hädavajalike küpsiste lubamine on eelduseks Veebilehe kasutamisel. Veebilehe külastaja keeldumisel ei ole võimalik tagada veebilehe funktsionaalsust.

Palun vaata funktsionaalsusküpsiste ja sihipäraste küpsiste kasutamist oma veebilehitseja seadetest.

Küpsiste kustutamisel või keelamisel võid kaotada juurdepääsu mõnele Veebilehe funktsioonile.